KONST / Litografier / Litografi 8102068
nr 810 2068
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad-81, 58/70, motivets mått: 40x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:52:18
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas